datum aukce 11. 04. 2021 13:30
203
prodáno za: 310 000 CZK
vyvolávací cena: 240 000 CZK

13. Nikl Petr *1960

Černá křidélka, 1991 - olej, plátno, autorská lišta, 145 × 130 cm, sign. na rubu PETR NIKL „ČERNÁ KŘIDÉLKA“ „BLACK SMALL WINGS“ 1991

Poznámka Provenience: z ateliéru autora.

Sál 310 000 CZK 11. 04. 2021 13:47:51
Sál 300 000 CZK 11. 04. 2021 13:47:49
Sál 290 000 CZK 11. 04. 2021 13:47:24
Sál 280 000 CZK 11. 04. 2021 13:47:21
Sál 270 000 CZK 11. 04. 2021 13:47:16
Sál 260 000 CZK 11. 04. 2021 13:47:11
Sál 250 000 CZK 11. 04. 2021 13:47:08
*****9 240 000 CZK 11. 04. 2021 13:46:47