datum aukce 11. 04. 2021 13:30
212
prodáno za: 6 500 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

18.

Stojan na obrazy - Čechy, 2. třetina 20. stol., mořené dřevo, obecný kov, polohovatelný stojan, nerestaurováno

*****0 6 500 CZK 11. 04. 2021 13:51:55
*****1 6 000 CZK 11. 04. 2021 13:51:46
*****6 5 500 CZK 11. 04. 2021 13:51:37
*****1 5 000 CZK 11. 04. 2021 13:51:25