datum aukce 11. 04. 2021 13:30
120
vyvolávací cena: 44 000 CZK

3. Kolář Jiří, Perilli Achille 1914–2002

Bibliofilie Pět básní s porušenou myslí, 1994 - koláže, akvatinty, 41/50, ruční papír, 25 × 17 cm, bibliofilie, sign. PD JK 72, všechny grafické listy signovány