datum aukce 11. 04. 2021 13:30
136
prodáno za: 44 000 CZK
vyvolávací cena: 44 000 CZK

5. Véla Vladimír *1980

Zatmění II., 2020 - akryl, pigment, plátno, 50 × 50 cm, sign. na rubu uhlem, 50 × 50 cm „Zatmění II.“ Vladimír Véla 1/3/2020

Poznámka Provenience: dílo pochází z ateliéru autora.

Sál 44 000 CZK 11. 04. 2021 13:37:04