Spodní odhadní cena | 90000 |
Horní odhadní cena | 100000 |
Rakousko-Uhersko, Vídeň, konec 19. až počátek 20. století, zlaté pouzdro obdélného tvaru, po celém vnějším plášti zdobeno jemným gilošováním a rytinou, Au 585/1000, celková hmotnost 105,11 g, značeno rakousko-uherským puncem: hlava lišky, velmi pěkný stav – viz foto, celkové rozměry 9,7 x 7,5 x 0,7 cm.