prodáno za: 32 000 CZK
vyvolávací cena: 24 000 CZK

12. Zlatý šatlén ke kapesním hodinkám

Rakousko-Uhersko, Praha, konec 19. až počátek 20. století, zlatý šatlén s přívěskem ve formě medailonu, Au 585/1000, celková délka 35 cm, průměr medailonu 3,5 cm, celková hmotnost 41,23 g, značeno rakousko-uherským puncem: hlava lišky, stav viz foto, nepatrně poškozeno.

Spodní odhadní cena 35000
Horní odhadní cena 40000

*****8 32 000 CZK 21. 11. 2021 17:05:12
*****7 30 000 CZK 21. 11. 2021 17:04:56
*****2 28 000 CZK 21. 11. 2021 17:04:53
*****7 26 000 CZK 21. 11. 2021 17:04:51
*****8 24 000 CZK 21. 11. 2021 17:04:48