Spodní odhadní cena | 35000 |
Horní odhadní cena | 40000 |
Rakousko-Uhersko, Praha, konec 19. až počátek 20. století, zlatý šatlén s přívěskem ve formě medailonu, Au 585/1000, celková délka 35 cm, průměr medailonu 3,5 cm, celková hmotnost 41,23 g, značeno rakousko-uherským puncem: hlava lišky, stav viz foto, nepatrně poškozeno.