#12

Zlatý šatlén ke kapesním hodinkám

#12

Mince a zlato
1 limit
865 zobrazení
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
21. 11. 2021 18:00

Spodní odhadní cena
35000
Horní odhadní cena
40000

Rakousko-Uhersko, Praha, konec 19. až počátek 20. století, zlatý šatlén s přívěskem ve formě medailonu, Au 585/1000, celková délka 35 cm, průměr medailonu 3,5 cm, celková hmotnost 41,23 g, značeno rakousko-uherským puncem: hlava lišky, stav viz foto, nepatrně poškozeno.