prodáno za: 38 000 CZK
vyvolávací cena: 28 000 CZK

14. Mervart Augustin (1889-1968)

Bacovský potok II., rok 1967, olej na kartonu, signováno a datováno vpravo dole Aug. Mervart 67., rozměry malby 32 x 50 cm, na rubu autorský přípis, celkové rozměry s rámem 52,5 x 70,5 cm, velmi dobrý stav, viz foto.

Spodní odhadní cena 40000
Horní odhadní cena 50000

*****0 38 000 CZK 21. 11. 2021 17:06:10
*****4 36 000 CZK 21. 11. 2021 17:06:09
*****8 34 000 CZK 21. 11. 2021 17:06:09
*****4 32 000 CZK 21. 11. 2021 17:06:04