prodáno za: 40 000 CZK
vyvolávací cena: 28 000 CZK

15. Mervart Augustin (1889-1968)

Počátek žní v Bacově, rok 1967, olej na kartonu, signováno a datováno vpravo dole Aug. Mervart 67., rozměry malby 32 x 50 cm, na rubu autorský přípis, celkové rozměry s rámem 52,5 x 70,5 cm, velmi dobrý stav, viz foto.

Spodní odhadní cena 40000
Horní odhadní cena 50000

*****0 40 000 CZK 21. 11. 2021 17:06:53
*****5 38 000 CZK 21. 11. 2021 17:06:49
*****0 36 000 CZK 21. 11. 2021 17:06:43
*****5 34 000 CZK 21. 11. 2021 17:06:42
*****0 32 000 CZK 21. 11. 2021 17:06:37
*****8 30 000 CZK 21. 11. 2021 17:06:36
*****9 28 000 CZK 21. 11. 2021 17:06:31