#26

Jindřich Prucha
(1886 – 1914)

Portrét malíře Ludvíka Vacátka

Prucha Jindřich (1886 - 1914)
Prucha Jindřich (1886 - 1914)
Prucha Jindřich (1886 - 1914)
Prucha Jindřich (1886 - 1914)
Prucha Jindřich (1886 - 1914)
Prucha Jindřich (1886 - 1914)
#26

Jindřich Prucha
(1886 – 1914)

535 zobrazení
Vyvolávací cena: 350 000 Kč
21. 11. 2021 18:00

Spodní odhadní cena
600000
Horní odhadní cena
1000000

Portrét malíře Ludvíka Vacátka, okolo roku 1907, olej na plátně, rozměry malby 35 x 26 cm, na rubu přípis Jindřich Prucha, celkové rozměry s rámem 52,5 x 43,5 cm, původní stav – nečištěno, rentoilováno, rámováno. Provenience: Obraz pochází z majetku advokáta Václava Riedla, který dostal tento obraz přímo od Jindřicha Průchy. Znalecký posudek: PhDr. Mgr. Michael Zachař. Dílo bude zařazeno do připravovaného soupisu díla Jindřicha Pruchy.