Spodní odhadní cena | 600000 |
Horní odhadní cena | 1000000 |
Portrét malíře Ludvíka Vacátka, okolo roku 1907, olej na plátně, rozměry malby 35 x 26 cm, na rubu přípis Jindřich Prucha, celkové rozměry s rámem 52,5 x 43,5 cm, původní stav – nečištěno, rentoilováno, rámováno. Provenience: Obraz pochází z majetku advokáta Václava Riedla, který dostal tento obraz přímo od Jindřicha Průchy. Znalecký posudek: PhDr. Mgr. Michael Zachař. Dílo bude zařazeno do připravovaného soupisu díla Jindřicha Pruchy.