vyvolávací cena: 18 000 CZK

53. Honsa Jan (1876 - 1937)

Název: Kvetoucí Kalina Datace: 20. až 30 léta 20. století Technika: olej na kartonu Signováno: vlevo dole J. Honsa Rozměry malby: 20,5 x 29,5 cm Stav: malba v původním stavu, restaurovaný rám