archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 26. 03. 2017 16:00
583
vyvolávací cena: 80 000 CZK

16. Jíra Josef (1925-2005)

Přístav – St. Brieux, Normandie, Francie, rok 1960, kombinovaná technika, rozměry 66 x 80 cm, signováno vlevo dole J. Jíra – St. Briex 60., na rubu přípis, rámováno, zaskleno. Obraz pochází z privátní sbírky RNDr. Emila Roose, který toto dílo zakoupil v 60. letech 20. století přímo od Josefa Jíry.