datum aukce 26. 04. 2018 18:00
341
vyvolávací cena: 48 000 CZK

15. Andrej Bělocvětov

Na výletě

technika olej, akryl, sololit
rozměr 63 x 47 cm
rok 1973
signatura sign. PD Bělocvětov 73
provenience
autor 1923 - 1997