datum aukce 26. 04. 2018 18:00
427
vyvolávací cena: 65 000 CZK

47. Michael Rittstein

Pozor na hada

technika akryl, plátno
rozměr 40 x 50 cm
rok 2014
signatura sign. PD M.Rittstein
provenience
autor 1949