datum aukce 10. 07. 2018 18:00
350
prodáno za: 1 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

29. Kája Saudek

Kit a spol

technika filmový plakát
rozměr 43,5 x 30 cm
rok 1975
provenience formát A3, r. K. Petzold, neořezáno, zkušební tisk?, nepřeložen, při okrajích lehce poškozený papír
autor 1935 - 2015

4****2 1 000 CZK 10. 07. 2018 18:08:36