9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů10 / 143

10Josef Danhauser (1805-1845) - připsáno

STUDIE Akvarel na papíře, 100x155 mm (výřez pasparty). Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
4 500 Kč

404

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.