#10

Josef Danhauser
(1805 – 1845)

STUDIE

Josef Danhauser  (1805-1845) - připsáno
#10

Josef Danhauser
(1805 – 1845)

STUDIE

grafika, malba
428 zobrazení
4 500 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
17. 5. 2021 19:30

STUDIE Akvarel na papíře, 100x155 mm (výřez pasparty). Paspartováno, rámováno, zaskleno.