9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů11 / 143

11Karel Tondl (1893-1980)

KOUPÁNÍ 1959 Akvarel na papíře, 315x430 mm (výřez pasparty), sign. a dat. "K. Tondl. 1959". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
4 900 Kč

399
3

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.