9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů12 / 143

12Bohumír Dvorský (1902-1976)

ŽENY U SNÍDANĚ Pastel na papíře, 430x570 mm (výřez pasparty), sign. uprostřed dole spolu s věnováním "Boh. Dvorský". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Příhozy

Konečná cena
9 500 Kč
Vyvolávací cena
1 900 Kč

4
478
9

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.