9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů14 / 143

14Bohuslav Reynek (1892-1971)

VENKOVSKÁ KRAJINA Pastel na papíře, 215x287 mm (výřez pasparty), sign. tužkou vpravo dole "Reynek". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Příhozy

Konečná cena
70 000 Kč
Vyvolávací cena
10 000 Kč

5
770
18

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.