9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů15 / 143

15Bohuslav Reynek (1892-1971)

DŘÍVE NEŽ KOHOUT ZAKOKRHÁ Kolorovaná suchá jehla na papíře, 155x122 mm, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Reynek". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Příhozy

Konečná cena
180 000 Kč
Vyvolávací cena
25 000 Kč

5
944
25

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.