9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů16 / 143

16Bohuslav Reynek (1892-1971)

UKŘIŽOVÁNÍ Suchá jehla na papíře, 178x120 mm, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Reynek". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Příhozy

Konečná cena
44 000 Kč
Vyvolávací cena
17 000 Kč

4
767
22

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.