9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů17 / 143

17Jan Zrzavý (1890-1977)

LOĎKY NA POBŘEŽÍ 1963 Kombinovaná technika - tužka a pastel na papíře, 156x240 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole monogramem "Z J. 63". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
150 000 Kč

708
20

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.