9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů19 / 143

19Ludmila Jiřincová (1912-1994)

ČERVENÁ LODIČKA Kolorovaná litografie na papíře, 125x200 mm (výřez pasparty), sign. v tisku tužkou vpravo dole "L. Jiřincová". Na zadní straně přípis rukou autorky: "L. Jiřincová: Červená lodička". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
14 000 Kč

252
2

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.