9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů20 / 143

20Leopold Aichinger

KŘÍŽOVÁ CESTA - 4. A 5. ZASTAVENÍ 1725 4. zastavení křížové cesty - Bičování Ježíše Krista. Olej na lipové desce, 16,9x13 cm, sign. a dat. na zadní straně "Leopold Aichinger fecit Anno 1725". 5. zastavení křížové cesty - Ježíš Kristus trním korunován. Olej na jedlové desce, 16,9x13 cm, sign. a dat. na zadní straně "Leopold Aichinger fecit Anno 1725". Rámováno. Díla spadají do vrcholného baroka v českých zemích. Stav odpovídající stáří.

Příhozy

Konečná cena
23 000 Kč
Vyvolávací cena
15 000 Kč

2
275
3

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.