#21

Anonym

Anonym
#21

Anonym

grafika, malba
372 zobrazení
18 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
17. 5. 2021 19:30

SV. FRANTIŠEK SERAFINSKÝ 18. stol. Olej na plátně, 90,5x145 cm. Rámováno. Obraz byl vyhlášen za kulturní památku a je evidován pod rejstříkovým číslem ÚSKP 54740/31-21314. Stav odpovídající stáří.