9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů21 / 143

21Anonym

SV. FRANTIŠEK SERAFINSKÝ 18. stol. Olej na plátně, 90,5x145 cm. Rámováno. Obraz byl vyhlášen za kulturní památku a je evidován pod rejstříkovým číslem ÚSKP 54740/31-21314. Stav odpovídající stáří.

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
18 000 Kč

339
3

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.