9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů24 / 143

24Anonym

MALÝ PRŮZKUMNÍK I Olej na plátně, 65x48,5 cm. Rámováno. Stav A.

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
20 000 Kč

211
2

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.