9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů25 / 143

25Anonym

MALÝ PRŮZKUMNÍK II Olej na plátně, 65,5x48,5 cm (výřez rámu). Rámováno. Stav A.

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
20 000 Kč

214

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.