9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů26 / 143

26Bruno Beran (1888-1979)

PORTRÉT CHLAPCE Olej na plátně, 44x48 cm, sign. vlevo nahoře "B. Beran". Rámováno, zaskleno. Stav A.

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
15 000 Kč

274
4

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.