9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů27 / 143

27František Srp (1895-1943)

ŽENSKÝ AKT 1926 Olej na plátně, 92,5x76 cm, sign. a dat. vlevo dole Fr. Srp 26". Rámováno. Stav B. František Srp - malíř a grafik, krajinář, figuralista, portrétista.

Příhozy

Konečná cena
18 000 Kč
Vyvolávací cena
9 000 Kč

3
333
3

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.