#28

Bojmír Hutta
(1920 – 1987)

PORTRÉT DÁMY

Bojmír Hutta (1920-1987)
#28

Bojmír Hutta
(1920 – 1987)

PORTRÉT DÁMY

grafika, malba
375 zobrazení
9 500 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
17. 5. 2021 19:30

PORTRÉT DÁMY 1951 Olej na plátně, 74x103 cm, sign. a dat. vlevo dole „Hutta 51“. Stav A.