Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#28
Bojmír Hutta
(1920 – 1987)
PORTRÉT DÁMY
#28
Bojmír Hutta
(1920 – 1987)
PORTRÉT DÁMY
grafika, malba
375 zobrazení
9 500 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
17. 5. 2021 19:30
Bojmír Hutta
Prohlédnout autora
9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů
Aukční katalog
PORTRÉT DÁMY 1951 Olej na plátně, 74x103 cm, sign. a dat. vlevo dole „Hutta 51“. Stav A.
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript