9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů28 / 143

28Bojmír Hutta (1920-1987)

PORTRÉT DÁMY 1951 Olej na plátně, 74x103 cm, sign. a dat. vlevo dole „Hutta 51“. Stav A.

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
9 500 Kč

291

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.