9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů29 / 143

29Emil Weirauch (1909-1976)

TŘI DÍVKY U ZRCADLA 1951 Tempera na papíře, 86x68 cm, sign. a dat. vpravo dole "E. Weirauch 51". Rámováno. Stav A.

Příhozy

Konečná cena
2 000 Kč
Vyvolávací cena
2 000 Kč

221

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.