9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů30 / 143

30Victor Max Hutschenreiter (1828-?)

SKALNÍ KVĚTY 1865 Olej na plátně, 34,5x28,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "V. M. Hutschenreiter 865". Rámováno. Stav A.

Příhozy

Konečná cena
10 000 Kč
Vyvolávací cena
10 000 Kč

246

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.