#31

HORSKÁ KVĚTINA

HORSKÁ KVĚTINA
HORSKÁ KVĚTINA
HORSKÁ KVĚTINA
#31

HORSKÁ KVĚTINA

grafika, malba
275 zobrazení
12 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
17. 5. 2021 19:30

1868 Olej na plátně, 63,5x62 cm, zn. a dat. vpravo dole "L. Fischer: 1868". Rámováno v oválném rámu. Stav A.