9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů31 / 143

31HORSKÁ KVĚTINA

1868 Olej na plátně, 63,5x62 cm, zn. a dat. vpravo dole "L. Fischer: 1868". Rámováno v oválném rámu. Stav A.

Příhozy

Konečná cena
12 000 Kč
Vyvolávací cena
12 000 Kč

248

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.