9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů32 / 143

32Karl Kaufmann (1843-1902)

BENÁTKY Olej na plátně, 31,5x63 cm, sign. vpravo dole "Karl Kaufmann". Rámováno. Stav A.

Příhozy

Konečná cena
45 000 Kč
Vyvolávací cena
45 000 Kč

300
4

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.