9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů33 / 143

33Rudolf Kundera (1911-2005)

CAPRI 1936 Olej na překližce, 24,5x31 cm (výřez rámu), sign., dat. a zn. vpravo dole "Kundera / 36. Capri". Na zadní straně přípis: " "Pohled s Capri" olej 1936. Rud. Kundera, ak. mal. Brno...". Rámováno, zaskleno. Stav A.

Příhozy

Konečná cena
13 000 Kč
Vyvolávací cena
12 000 Kč

2
280
6

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.