9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů34 / 143

34Ota Bubeníček (1871-1962)

KRAJINA S MRAČNY Olej na kartonu, 35,5x36,7 cm, sign. vpravo dole "O Bubeníček". Rámováno, zaskleno. Stav A/B.

Příhozy

Konečná cena
18 000 Kč
Vyvolávací cena
14 000 Kč

3
331
14

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.