9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů35 / 143

35Antonín Hudeček (1872-1941)

ROZKVETLÁ LOUKA S ALEJÍ Olej na kartonu, 57x71 cm, sign. vpravo dole "Ant. Hudeček". Rámováno. Stav A.

Příhozy

Konečná cena
42 000 Kč
Vyvolávací cena
10 000 Kč

6
668
26

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.