9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů36 / 143

36František Myslivec (1890-1965)

LETNÍ KRAJINA PŘED BOUŘÍ Olej na plátně, 74x98 cm, sign. vpravo dole "Fr. Myslivec". Rámováno. Opatřeno potvrzením autenticity díla od autorovy vnučky. Stav A.

Příhozy

Konečná cena
9 000 Kč
Vyvolávací cena
7 500 Kč

2
318
8

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.