9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů37 / 143

37Bedřich Petrovan (1908-1986)

MORAVSKÁ VESNICE 1944 Tempera na papíře, 21,5x29,5 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "B. Petrovan. 44". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.

Příhozy

Konečná cena
2 900 Kč
Vyvolávací cena
2 900 Kč

197

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.