9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů38 / 143

38Richard Fremund (1928-1969)

DŮM S ČERVENOU STŘECHOU 1949 Tempera na papíře, 43x61 cm, sign. a dat. tužkou vlevo nahoře "fremund 49". Rámováno, zaskleno. Stav A.

Příhozy

Konečná cena
22 000 Kč
Vyvolávací cena
2 000 Kč

10
722
20

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.