9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů39 / 143

39Vilém Plocek (1905-2001)

ZAKOTVENÁ LOĎKA 1973 Tempera na kartonu, 39x50 cm, sign. a dat. vpravo dole "Vilém Plocek 1973". Rámováno. Stav A.

Příhozy

Konečná cena
5 000 Kč
Vyvolávací cena
2 000 Kč

6
283
6

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.