9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů40 / 143

40Bohumír Matal (1922-1988)

PETROV kolem r. 1950 Olej na papíře, 49,4x44,2 cm. Rámováno, zaskleno. Opatřeno potvrzením autenticity díla od Mgr. Martiny Mrázové (Švikové). Stav B.

Příhozy

Konečná cena
27 000 Kč
Vyvolávací cena
15 000 Kč

2
426
11

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.