9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů5 / 143

5Albert Schütze

PSÍ NÁHUBKY 1873 Litografie na papíře, zn. v tisku vlevo dole "Mag. f. Thierheilk. Bd. XXXIX. Hft. 3. u. 4." a uprostřed dole "Alb. Schütze Lith. Just. Berlin". Jedna z ilustrací z německé publikace s názvem Magazin für die gesammte Thierheilkunde zabývající se veterinární tematikou. Publikováno v Berlíně, mezi lety 1835-1874. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
1 200 Kč

357
2

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.