9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů9 / 143

9Johann Jacob Hoch (1750-1829)

POHLED K VÍDEŇSKÉ KATEDRÁLE SV. ŠTĚPÁNA 1814 Kvaš na papíře, 190x230 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Joh. Jacob Hoch f. 1814". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
7 000 Kč

362

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
17. 5. 2021 18:30
Datum aukce
17. 5. 2021 19:30
Aukční dům Zezula, s.r.o.