#9

Johann Jacob Hoch
(1750 – 1829)

POHLED K VÍDEŇSKÉ KATEDRÁLE SV. ŠTĚPÁNA

Johann Jacob Hoch (1750-1829)
Johann Jacob Hoch (1750-1829)
Johann Jacob Hoch (1750-1829)
#9

Johann Jacob Hoch
(1750 – 1829)

grafika, malba
386 zobrazení
7 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
17. 5. 2021 19:30

POHLED K VÍDEŇSKÉ KATEDRÁLE SV. ŠTĚPÁNA 1814 Kvaš na papíře, 190x230 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Joh. Jacob Hoch f. 1814". Paspartováno, rámováno, zaskleno.