technika | sklo čiré, tabulové, lepené, jedna hrana lehce zabroušená |
rozměr | v. 19,5 cm, š. 25 |
rok | 1999 |
autor | 1922 - 2018 |
1999, unikát, autorská práce, signováno a datováno René Roubíček 1999
rozměr | v. 19,5 cm, š. 25 |
rok | 1999 |
autor | 1922 - 2018 |