#179

Ján Zoričák - Orion

Ján Zoričák - Orion
Ján Zoričák - Orion
Ján Zoričák - Orion
Ján Zoričák - Orion
#179

Ján Zoričák - Orion

Modern glass
405 zobrazení
120 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
2. 12. 2021 19:00

sklo zelenomodré, tavené ve formě, broušené, leštěné
63 x 49 x 9 cm
2001
1944

2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001, Provenience: sbírka Jiří Bohdálek (1)