technika | sklo zelenomodré, tavené ve formě, broušené, leštěné |
rozměr | 63 x 49 x 9 cm |
rok | 2001 |
autor | 1944 |
2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001, Provenience: sbírka Jiří Bohdálek (1)
rozměr | 63 x 49 x 9 cm |
rok | 2001 |
autor | 1944 |