datum aukce 02. 12. 2021 19:00
81
prodáno za: 45 000 CZK
vyvolávací cena: 45 000 CZK

190. Jana Voldřichová - Bárka

2012, unikát, autorská práce, signováno a datováno janavé 12 (1)

technika sklo šedé, tavené ve formě, broušené, v kyselině leštěné
rozměr v. 10 cm, d. 65 cm
rok 2012
autor 1969

*****9 45 000 CZK 02. 12. 2021 19:07:29