#190

Jana Voldřichová - Bárka

Jana Voldřichová - Bárka
Jana Voldřichová - Bárka
Jana Voldřichová - Bárka
#190

Jana Voldřichová - Bárka

Modern glass
108 zobrazení
45 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
2. 12. 2021 19:00

sklo šedé, tavené ve formě, broušené, v kyselině leštěné
v. 10 cm, d. 65 cm
2012
1969

2012, unikát, autorská práce, signováno a datováno janavé 12 (1)