technika | sklo šedé, tavené ve formě, broušené, v kyselině leštěné |
rozměr | v. 10 cm, d. 65 cm |
rok | 2012 |
autor | 1969 |
2012, unikát, autorská práce, signováno a datováno janavé 12 (1)
rozměr | v. 10 cm, d. 65 cm |
rok | 2012 |
autor | 1969 |