#521

STANO Tono (*1960): Súčasník a kamene.

#521

Not sold
16 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
2. 1. 2026 15:00
109. aukce Antik Mašek
109. aukce Antik Mašek
Price steps
Buyer's premium

About

Fotografie, 95 x 123 cm, signováno, autorsky popsáno, dedikace, datováno 1985-1986, fixováno na sololitové desce, která je přichycena na napínacím rámu o rozměrech 90 x 105 cm, jeden nepatrný mělký otlak 2 x 1,5 cm.

You might also like

Show the entire selection