#215

Loetz Witwe, Klášterský mlýn | Phänomen váza

#215

Glass
1 limit
256 zobrazení
Sold for
26 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Starting price: 20 000 Kč
29. 5. 2023 20:00

Basic info

rok díla
okolo 1900
sklo irisované, foukané do formy, dekor Phänomen
výška: 23,5 cm
neznačeno
stav
bez poškození
poznámka k dílu
vzor: 6893

About

okolo 1900 | sklo irisované, foukané do formy, dekor Phänomen | výška: 23,5 cm | neznačeno | vzor: 6893

You might also like

Show the entire selection