#229

Empírové hodiny | Mathias Edelbeh in Presburg

#229

Clocks and watches
7 limits
498 zobrazení
Sold for
39 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Starting price: 15 000 Kč
29. 5. 2023 20:00

Basic info

rok díla
okolo roku 1820
schránka z řezbovaného polychromovaného zlaceného dřeva, na horní části bůh času Chronos, čtvťově bití, datumář, smaltovaný číselník poškozen, středokruží gilošovaná mosaz.
výška 61 cm
značeno na ciferníku
více fotografií:
bit.ly/3HjBUM7

About

okolo roku 1820 | schránka z řezbovaného polychromovaného zlaceného dřeva, na horní části bůh času Chronos, čtvťově bití, datumář, smaltovaný číselník poškozen, středokruží gilošovaná mosaz. | výška 61 cm | značeno na ciferníku

You might also like

Show the entire selection