Basic info
rok díla | okolo roku 1820 |
technika | schránka z řezbovaného polychromovaného zlaceného dřeva, na horní části bůh času Chronos, čtvťově bití, datumář, smaltovaný číselník poškozen, středokruží gilošovaná mosaz. |
rozměr | výška 61 cm |
signatura | značeno na ciferníku |
více fotografií: | bit.ly/3HjBUM7 |
About
okolo roku 1820 | schránka z řezbovaného polychromovaného zlaceného dřeva, na horní části bůh času Chronos, čtvťově bití, datumář, smaltovaný číselník poškozen, středokruží gilošovaná mosaz. | výška 61 cm | značeno na ciferníku