#407

Franišek Kaván (1866 - 1941)

Franišek Kaván (1866 - 1941)
Franišek Kaván (1866 - 1941)
Franišek Kaván (1866 - 1941)
Franišek Kaván (1866 - 1941)
Franišek Kaván (1866 - 1941)
Franišek Kaván (1866 - 1941)
#407

Franišek Kaván (1866 - 1941)

3 limits
375 zobrazení
Sold for
38 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
Starting price: 21 000 Kč
27. 5. 2023 18:00

Basic info

signováno vlevo dole
olej na lepence
rozměry
25x34 cm
rámováno, zaskleno
na rámu oděrky
nedatováno
popis
František Kaván byl významný český malíř-krajinář, básník a překladatel z ruštiny. Studoval na pražské Akademii v krajinářském ateliéru u Julia Mařáka.
další info
Autenticitu díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

About

U lesa

You might also like

Show the entire selection